I Zjazd Rodu Przelaskowskich z dnia 7,8.10.2017, podsumowanie cz. 2.

Wspaniale móc było zorganizować pierwszy zjazd, chodź nie było łatwo i wiele spraw poszło nie po myśli, a jednak udało się. Nie zamierzam się rozpisywać ponieważ zainteresowane osoby dalszymi przygodami ze zjazdu znajdą zdjęcia i opisy w poniższych linkach:

Dziękuję raz jeszcze Państwu Przelaskowskim Barbarze i Ireneuszowi z Podkowy Leśnej za gościnę i zaproponowanie organizacji tam drugiego zjazdu w 2018 roku, gdzie ustaliliśmy trzy momenty: przed wakacjami w czerwcu, na początku wakacji koniec czerwca i początek lipca lub pod koniec wakacji w sierpniu.

I Zjazd Rodu Przelaskowskich zrealizowany, podsumowanie cz. 1

  I Zjazd Rodu Przelaskowskich herbu Srzeniawa pomimo różnych utrudnień został zrealizowany! 
Podsumowanie cz. 1 , 8.10.2017 rok.

Ireneusz_i_Lukasz_Przelaskowscy

(przyp. aut.: Ireneusz Przelaskowski i Łukasz Przelaskowski, Grób Nieznanego Żołnierza w Warszawie, 6.10.2017)

        Dnia 7 października w sobotnie południe, a więc o godz. 12 zaszedłem pod Kolumnę Zygmunta III Wazy na Placu Zamkowym z Panem Ireneuszem Przelaskowskim (reprezentującym I Linię Rodu Przelaskowskich), z którym to chwilkę wcześniej spotkałem się pod Pałacem Kultury.

Read more

I Zjazd Rodu Przelaskowskich herbu Srzeniawa w Warszawie

Uwaga! Niestety zmuszony jestem Wszystkich Państwa z przykrością powiadomić i przeprosić bardzo, ale jestem zmuszony odwołać zaplanowany Zjazd Rodu Przelaskowskich w restauracji z powodów od mojej osoby niezależnych.

Bank z którego miałem dokonać przelewu za rezerwacje sali konferencyjnej ma problemy techniczne, a czas był do 3 października, po którym rezerwacja zostaje odwołana.

Bardzo mi przykro, przepraszam za wynikłe zamieszanie. Wierzę, że uda się spotkać w sobotę na zwykłym spacerze i wstąpieniu do jakiejś lokalnej kawiarenki, a w przyszłym roku zjazd zorganizujemy bez zakłóceń i problemów przy dużo lepszej pogodzie oraz gronie zainteresowanych osób.

Łukasz Przelaskowski

Read more