Witajcie!

Jeszcze nie tak dawno informowaliśmy was o decyzji likwidacji  Fundacji Rodu Przelaskowskich herbu Srzeniawa. Fundacja została założona w 2013 roku, a więc ma już 9 lat, swoją pomoc, energię i wsparcie zainwestowało w nią tyle osób z założycielem włącznie, że w końcowym rozrachunku prezes postanowił nie poddawać się i chwilwo wstrzymać tylko działania fundacji na pewien czas, aby przygotować się do jej wznowienia z celem założenia archiwum rodzinnego, muzeum oraz wznowienia wydawania kwartlanika Młody Szreniawa. Miało zostać utworzone jeszcze wydawnictwo, ale wygodniej pod względem prawnym i finansowym do rozliczeń, sprzedaży przejmie nowo powstała firma Pana Łukasza Przelaskowskiego tj. Lukas Frankenstein www.LukasFrankenstein.com w Holandii, która będzię wspierać fundację.

Dziękujemy Wszystkim osobom tworzącym dotąd skład fundacji, a także tym, z którymi przyszło nam współpracować, poznać się, otrzymać pomoc. Dziękujemy również członkom rodziny za wsparcie, spotkania i możliwość odkrywania historii naszych przodków. Z pewnością będziemy w kontakcie, możliwej współpracy i mamy nadzieję, że m.in. zjazdy rodzinne będą mogły być kontynuowane.

Zawsze zapraszamy do wsparcia w formie darowizn fundacji – konto w dziale Kontakt oraz informowania o waszych propozycjach pomocy, współpracy.

Łukasz Przelaskowski – prezes fundacji.